Chicony

Ztratil jsem měsíčník v Autobuse, kam volat??

Ano, dneska jsem měl jet sice stejným busem, ale zaspal jsem :/
Dalo by se nějak zjistit tel. číslo od řidiče ? nebo mám zase nastoupit do stejného autobusu v pondělí a zeptat se řidiče jestli tam něco nenašel ?, ale raději bych mu zavolal pokud by to bylo možné, Děkuji za pomoc :)

Nejlepší odpověď
anonym

Kontaktuj dopravce – řidiči to, co případně naleznou, odevzdávají na dispečink.

Další odpovědi
Emefej

Zavolej na dipečink, na každé konečné musí řidič zkontrolovat vůz, takže jestli to nevzal někdo z cestujících, musel to řidič najít a ma konci směny odevzdat.

Lamalam

Kontaktuj dispečink, spoléhat na to, že v pondělí pojede na dané lince stejný řidič, který na ní jel minulé pondělí, je nesmysl. Takhle to v DP nefunguje.