Pokročilý

Ztráta statusu studenta - Akutní

Maturitu jsem udělala na konce května. pak jsem dělala přjímačky na Vš. dnes jsem se dověděla, že jsem nebyla přijata. kdybych přijata byla, tak mi status studenta zůstává i přes "prázdniny". takto ale ne. chodím na brigádu, kde jsem podepsala přiznání k dani - uplatňuji tedy slevu na poplatníka, ale i nastudenta, platí mi SP a ZP. Jak mám zpětně vyřešit to, že jsem vlastně už 2 měsíce nebyla studentem, přesto jsem uplatňovala slevu? Prosím, co nejvíce podrobností a praktických rad. Je to pro mě moooc důležité. Předem mockrát děkuju.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Přijde mi milá Fallen, podle vašich otázek i odpovědí, že v tom máte veliký hokej.
Tedy za prvé výplata za červenec a srpen se ještě nevyplácela tzn., máte možnost zajít do účtárny a na stranu 2. prohlášení poplatníka uvést změnu.
Za druhé, pokud se budete pokoušet o jinou školu a nevíte, zda budete přijata a co vůbec budete dělat, tak se na to klidně vybodněte.
Buď vás na to účtárna upozorní sama, anebo na to nikdo nepřijde. Ostatně máte podepsané jenom jedno prohlášení a možná ani nestihnete slevu uplatnit, nevím kolik berete, ale už jsem vám to jednou vysvětlovala. Přečtěte si to znovu!!!

Další odpovědi:

Zlatý

Status studenta vám zůstává do konce srpna bez ohledu na to, jestli jste se na výšku dostala nebo ne.
Na daně tu jsou jiní odborníci...

status vam stale plati,nedavno jsem tyto informace shanela taky,zajdete jan na uctarnu,ale doplacet nic nebudete jen vam mozna upravi vymer

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1814
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 389
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.