Avatar uživatele
Fallen Angel

Ztráta statusu studenta – Akutní

Maturitu jsem udělala na konce května. pak jsem dělala přjímačky na Vš. dnes jsem se dověděla, že jsem nebyla přijata. kdybych přijata byla, tak mi status studenta zůstává i přes „prázdniny“. takto ale ne. chodím na brigádu, kde jsem podepsala přiznání k dani – uplatňuji tedy slevu na poplatníka, ale i nastudenta, platí mi SP a ZP. Jak mám zpětně vyřešit to, že jsem vlastně už 2 měsíce nebyla studentem, přesto jsem uplatňovala slevu? Prosím, co nejvíce podrobností a praktických rad. Je to pro mě moooc důležité. Předem mockrát děkuju.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? panenka před 5026 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jambalaya

Přijde mi milá Fallen, podle vašich otázek i odpovědí, že v tom máte veliký hokej.
Tedy za prvé výplata za červenec a srpen se ještě nevyplácela tzn., máte možnost zajít do účtárny a na stranu 2. prohlášení poplatníka uvést změnu.
Za druhé, pokud se budete pokoušet o jinou školu a nevíte, zda budete přijata a co vůbec budete dělat, tak se na to klidně vybodněte.
Buď vás na to účtárna upozorní sama, anebo na to nikdo nepřijde. Ostatně máte podepsané jenom jedno prohlášení a možná ani nestihnete slevu uplatnit, nevím kolik berete, ale už jsem vám to jednou vysvětlovala. Přečtěte si to znovu!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
1popelka1

Status studenta vám zůstává do konce srpna bez ohledu na to, jestli jste se na výšku dostala nebo ne.
Na daně tu jsou jiní odborníci…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

status vam stale plati,nedavno jsem tyto informace shanela taky,zajdete jan na uctarnu,ale doplacet nic nebudete jen vam mozna upravi vymer

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek