jandule

ztrata ridicaku

prosim,kdo poradi ,kde vystavi ridicak na pockani?diky za info

Nejlepší odpověď
Drap

Na počkání nikde. Běžným způsobem ho vystaví odbor dopravy.

Další odpovědi
anonym

každý pověřený úřad – odb. dopravy do 20 dnů, poplatek 50,– Kč. Pokud nejsou zahlceni může to být i dříve.
Doplňuji:
jmhad, dotaz je na vydání, ne co dělat při ztrátě.

jmhad

Ono je to zase trochu jinak než se tu říká..Je třeba ihned ztrátu ohlásit na příslušném úřadu s rozšířenou pravomocí a je doporučováno i na policii,která může při kontrolách najít někoho,kdo na nalezený ŘP jezdí.Na úřad s sebou občanku,fotku a vyplnit tam žádost.Ale tento ÚŘAD VYSTAVÍ POTVRZENÍ o ztrátě,které PLATÍ 30 DNŮ.Po republice se pak s tímto potvrzením může jezdit.
On je totiž ŘP jednou získaný nějaký doklad a jeho ztráta ještě neznamená to,že se nemohu něčím prokázat,tedy že bych nemohl jezdit.Obdobně i krádež.
Doplňuji:
čím dál více nelze u některých věřit tomu,co zde píší

anonym

jmhad dotaz je na vydání, není to dotaz na to , co dělat při ztrátě