Avatar uživatele
DusanOrlik

Ztráta paměti

Zdravím,chtěl bych se zeptat na takovou věc.Víte,zajímalo by mě,jak by člověk např. v mojem věku (do 20.let) mohl mít ztrátu paměti, při jakých všech událostí? Prosím o kompletní vypsání,moc díky za odpověď
PS: Více informací,napíšu na mail (osobní záležitost)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, anonym před 4108 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Přepracování, dlouhodobé vypětí. Jedná se ale naštěstí o přechodný projev.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jpau

Podívej se, to se stane tak, máš zkoušku, v práci je průser, 30 hodin nespíš, zkoušku ze soucitu dostaneš a ze samé euforie to jdeš zapít. Zrubeš se jak debil (což koneckonců není problém, pokud jsi unavený) no a když se ráno se probudíš, pamatuješ si úplně všechno až do určitého momentu, od kterého zase úplně všechno chybí 🙂 . Ve věku kolem 20 – 25 let se to děje nejvíc, protože člověk ještě nemá moc rozum (a to je fajn).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

To by bylo hodně na dlouho. Bez vyšetření se v tomto případě neobejdeš. Pro info se podívej zde.
http://www.wi­kiskripta.eu/in­dex.php/Pam%C4%­9B%C5%A5_a_jej%C3%AD_po­ruchy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Otřes mozku, psychický trauma, nemoc*, drogy nebo i alkohol.

  • pánové Alzhaimr a Parkinson, nebo třeba i epilepsie

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dušane, příčin může být celá řada. Zkus se podívat, jestli to, co hledáš, není třeba tady:

Náhlé výpadky paměti – Poradna – Vitalion.cz
příčin ztrát paměti je celá řada. Ve Vašem případě neváhejte navštívit neurologa, který vyloučí možné závažnější příčiny. Důvody mohou být i zcela banální, ale lépe bude postupovat takto!
www.vitalion.cz/po­radny/nahle-vypadky-pameti/

Ztráta paměti může znamenat
… bolesti hlavy, únava, bolest na hrudi, zvracení a problémy se zrakem také vést ke ztrátě paměti mezi lidmi, kteří přes 45 let. Musíte konzultovat odborného lékaře, pokud máte příznaky mrtvice, jako je náhlé pocení a bolest na hrudi.
www.babyboomer­caretaker.com/Czech/el­derly-news/2010/october/6-Things

Taková hloupost – před pár lety po autonehodě jsem měla v důsledku otřesu mozku velký problém s pamětí. Prostě jsem nedokázala sečíst dvě jednociferná čísla. Největší paniku jsem zažívala proto, že jsem si nebyla jistá, jestli se to vrátí do normálu. Trvalo to 10 dnů. Bylo to hrozné období.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

dost casto se to stava vikendech …proste jdu do hospody a pak uz jen vim ze je novej den a ja jsem u sebe doma v posteli nekdy je tam nekdo semnou…ani zaboha si nemuzi vzpomenout co se vecer delo …:D..nicmene vsichni vime co je navine ze

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Snad jen po nějakém těžkém úrazu mozku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek