jiri2105

Ztráta malého TP a technická kontrola

V pondělí mám jet na technickou a jak delam co delam maly technický průkaz nemuzu nikde najit. Ja mozne projit technickou kontrolou bez nej, pouze s velkým TP??

Nejlepší odpověď
anonym

Kdyby Vám malý TP někdo odcizil, také byste to musel vyřešit bez něj. Technická kontrola by měla s velkým TP projít bez problémů a pokud malý průkaz nenajdete, stejně si budete muset zažádat o duplikát.

Další odpovědi
cukrar

Jelikož bez techničáku (malého) nesmíte jezdit, tak hned zítra dojděte pro nový.
Technickou udělají bez malého, ale to nic neřeší…

majklhanz

Doporučuji se podívat na článek na tomto webu http://autotrip­.cz/technicka-kontrola/