Avatar uživatele
ivzez

Ztrácíte někdy trpělivost se „suverénností“ některých tazatelů (před chvílí jsem nahlásila Elvisovy „domácí úkoly“)?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Agneta, gecco, anonym před 3053 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dochy

S Elvisem jsem si před chvílí psal. Vážně asi jen nováček, kterej hned nepochopil jak to tady funguje… Ty otázky (jsem přesvědčen podle znění) rozhodně nemohli být zadání úkolu. Tvrdil, že se chce učit sám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Jen vyjímečně. Poměrně dost vydržím

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Ano – občas se chodím ´rozdejchat´ – říkám si, že asi stárnu a ´dědkovatím´…
😉
Elvis – konkrétně, mi až tak moc nevadil – jsou tu horší případy…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Trpělivost nad Elvisem neztrácím, jenom by mě zajímalo, jak se to řekne anglicky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zřejmě umíněný nováček, který nezná zdejší vendetu:„Zadání úlohy, domácího úkolu, soutěžní otázky (jiné probíhající soutěže).“

Už zmizel…

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsou i tací, kterým ještě nezaschnul otisk na klávesnici při registraci a hned vkládají takové dotazy. Nebylo by pěkné a milé, kdyby se nově příchozí přivítali, sdělili základní informace o sobě, co mají rádi či neradi, v čem jsou…? Hned by se na to jinak dívalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Dotazy jako takové neřeším,pokud vím a chci odpovědět, odpovím nebo ne. S domácími úkoly nepomáhám, většinou se tu řeší záludnosti, tak se ráda podívám, jak by se řešit měly. A co nesnáším, jsou dopovědi typu:Tak si to vygoogluj," Nechápu, že se to někumu chce psát a prostě to jen neignoruje. Ale to je každého věc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirkajirka

Prominte vypadlo mi jedno písmenko a ta věta má uplně jiný význam. Správně:Nebudu riskovat,že moji odpověď i s otázkou někdo smaže a udělá si tak dobře.

před 3053 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirkajirka

Tady na poradně je asi 5 ,,rádců" všechno znají,vše vědí a nikomu nic neodpustí. Ty tak zvané domácí úkoly přeci nemusíte úplně vypočítat. Stačí napsat postup nebo vysvětlit jak příklad vypočítat.Tím toho tazatele i něco naučíte. jenom,že je to skupina která se podle mne těší jen na to aby někomu otázku smazala a zkritizovala.Je to smutné že tito tak zvaní rádci patří mezi rádce s nejvíce body.Měli by učit,vychovávat aby to byla skutečně PORADNA a ne vyřizování učtu mezi sebou a vše co se jim nelíbí mazat. Vždyť na danou otázku nemusí reagovat. Mne se tu tak též několikrát stalo,že mi byla smazaná otázka. Tak jsem si našel jinou poradnu kde jsou tolerantnější a tady se přihlásím jen občas podívat co nového. Ty přehady těch pěti jsou tu stále stejné. No něco jsem se tu naučil. Více požívat vyhledávače a strejdu Googla.Popřípadě napsat odpověď do vnitřní pošty. Nebudu riskovat,že moji odpověď i s otázkou někdo smaže a udělá i tak dobře.

před 3053 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

barbakan, tak ja začnem, podľa avatara
čakám, než mi zaschne mokrá dlážka, mám oči, čo čítajú otázky a prsty zatiaľ klepú odpoveď na klávesnici. V čem jsem? V procovnom, ale dlážka už zaschla musím robiť ďalej… stačí takto? :)

před 3053 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Hele, neměli bysme nahlásit tento dotaz i všechny odpovědi pod ním? Zjevně jde jen o snahu o rozproudění diskuse 😉

před 3053 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Máte pravdu, jde mi o názory uživatelů i o diskuzi.
Pravidla při registraci nečtou všichni uživatelé,
diskuze by některé mohla nasměrovat nebo upozornit…

před 3053 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek