Pokročilý

Ztracené kontakty v mobilu-prosím o pomoc

Nevím co jsem dělala ztratily se mi kontaky v telefonu mám sony ericsson c510 chtěla jsem aktualizovat softwer jenže jsem to asi špatně dokončila v telefonu nic nemám jen pár kontaktů co je na sim kartě,jsem zoufalá.Dá se to někde dohledat v počítači nebo se to dočista ztratilo-i pár fotek o který jsem nechtěla přijít.V telefonu mi všechno píše anglicky je to celý rozhozený moc vás prosím jak dál.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Je mi líto, ale bohužel u některých telefonů když se aktualizuje software tak vymažou svou paměť. Telefon Vás měl před tímto varovat!

Další odpovědi:

Zlatý

Tento telefon znám.
První chyba byla, žes nepostupovla podle pokynů a nezálohovala. Přišlas tedy o vše, co nebylo na Sim a paměťové kartě - nic už nenaděláš.
Druhou bylo nejspíše to špatné ukončení, aktualizuji co chvíli a nic podobného se mně ještě nestalo.
Proto nejdříve nabij pořádně telefon, pak spusť na PC Update Service a postupuj naprosto přesně podle pokynů znovu (kdy připojit šnůru,telefon,co stisknout..) Chvíli to trvá, buď proto trpělivá a nech to pracovat. Tímto způsobem to nahraješ znovu a měla by být čeština.
P.S.: v nastavení telefonu si pro příště zvol ukládat tel čísla na Sim. Fotky, videa atd. zvol ukládat na paměťovku a v budoucnu bude po problémech.

Zlatý

Váš, telefon pravděpodobně pocházel z šedého dovozu a nový firmware jej uvedl do původního stavu (odstranil počeštěný software prodejce).

Nastudujte si reklamační řád, obchodní podmínky prodejce a mobil reklamujte, ale dost pochybuji, že se pomůžete, protože prodejci mají smlouvy, obchodní podmínky dobře právně ošetřeny i když se dost pohybují na okraji zákona.

V některých servisech by Vám mohli přehrát firmware na český na počkání.

Zkuste změnit produktové číslo na "českou modelovou řadu" a přehrajte firmware znova, tím by se Vám měl mobil počeštit.

Bronzový

Vesměs všechny softíky na aktualizaci telefonů mají varování a postup aktualizace. Píše to že by se měly zálohovat důležitá data v telefonu a během aktualizace s telefonem nic nedělat. Pokud jste přerušila aktualizaci tak je dost velký problém a je možné že telefon dá do kupy jen servis. Ovšem o data která jste tam dala vy jste navždy přišla. S tím jazykem zkuste v nastavení ( Options ) změnit jazyk ( langue ) na český .

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.