Ztmavla mi obrazovka,co s tím?

Četla jsem si jeden článek,a najednou mi ztmavla obrázovka,je jako „ve stínu“ Nevíte prosím Vás,jak ji mít zase jako předtím?:)

Odpovědi
anonym

Pokud to není na tom článku (stránce) nastaveno schválně, zkontroluj si napájení (jestli sis třeba nevytáhla notes ze sítě 😉 a Power Management.

Awe

ctrl+alt+delete a ukoncit proces kterym se to spustilo…Nebo restart PC

isteron

Mne to dosť často v poslednom čase ukazuje, ale nie ako stmavnutie ale celý monitor osivie, ako v hmle , a v hornej lištie sa zjaví nápis …ten a ten program nereaguje. Musím prejsť na ctrl – alt – delete a označený program zrušiť. Potom musím znovu nahodiť tú stránku, kde som bol naposledy . Browser Chrome.