tomvot99

Ztlumení hudby ve videu?

Ahoj,
mám video s komentářem. Potřebuji, aby přes celé video hrála hudba, ale v jednom momentě se ztlumila, aby byl slyšet člověk. A pak aby zas jela nahlas. Exsistuje na to program?
Máte pro mě řešení?
Díky ;)

Odpovědi
cochee

„Hraní si se zvukem“ má obsahovat každý pořádný videoeditační software, ale pokud už to video je hotovo i se zvukem a ty ho chceš upravit, tak to bych asi řekl, že smůla – ten zvuk (hlas a hudba) už jsou spojené a nelze je upravovat každý zvlášť.

Dochy

cochee: Co to prosím znamená „hlas a hudba už jsou spojené a nelze je upravovat každý zvlášť“? Všechny formáty které znám mají v jednom souboru zvlášť proud video dat a zvlášť proud audio dat. Kdykoli je možné je rozdělit a zas spojit bez jakékoli ztráty kvality. Nějaká ztráta bude při manipulaci s jedním z těch proudů (v tomto případě audio), ale dá se zařídit, aby byla jen v tom upravovaném kousku a zbytek zůstal původní.