Layla

Ztěžuje prsní implantát zjištění rakoviny prsu?

Zajímalo by mě zda prsní implantát muže ztížit nebo zcela znemožnit detekci rakoviny prsu nebo nezhoubných nádorů.

např. u mamografu vím, že to je problém

Je vůbec dovoleno mít implantát pokud je v rodině rakovina prsu?

Odpovědi
Sharkynka

Znemožnit rozhodně ne. Nevidím sebemenší důvod, proč by měla přítomnost implantátu dělat na mamografii problém. Rentgenové paprsky implantát bez problémů prozáří.