.,.,.,.--§§,

ZTE kis lite seká se tento mobil, jaké s ním máte zkušenosti?

Nejlepší odpověď
Bedy

Do tohoto mobilu byla velká škoda dávat operační systém Android, neboť tento mobil nemá dostatečně dobrý výkon na to, aby takto náročný operační systém mohl provozovat.
Nejjednodušší řešení je prostě reset do továrního nastavení, který se na takových mobilech dělá pomalu každý 3 měsíce s pravidelnou přesností.

Pokud plánujete takový mobil koupit, tak Vám radím dobře, nedělejte to.

Další odpovědi
PostApMan

Je to mobil s jednojádrovým procesorem, a 256 RAM, s OS Android 2.x,tzv. Low-End. Od toho se bohužel nedá očekávat kde jaký výkon, trpí na přehlcení vnitřní paměti. Doporučuji nutné aplikace přesunout na SD karty(Nastave­ní/Aplikace/Vy­brat aplikaci/Přesunout na SD) a nepotřebné aplikace smazat. Zbavit se Live-Wallpaperů a z obchodu si stáhnout nějaký Task Manager a po vypínat co půjde a mělo by to být znatelně plynulejší.

anonym

Zkus si vyčistit chlazeni od spermatu