Velbloud

Zrychlení počítače – zkušenosti s programem

Máte někdo s tímto programem nějaké zkušenosti? V mé otázce mi ho jeden uživatel doporučil a já těmto programům moc nevěřím.

Nejlepší odpověď
blesk26

Také nemám zkušenosti, ale nemyslím si, že tyto programy můžou razantně navýšit výkon. Opravdu bych to viděl na nedostatek RAMky v počítači, takže dokoupit, na Visty nebo Win7 to podle mě chce alespoň 2GB.

Další odpovědi
anonym

souhlasim s blesk26.

ram pamět je dnes velmi levná, typ DDR3 velikost 4GB se dá pořídit pod 1000 korun, … TO POMAHA OKAMZITE a VELMI ZNATELNE …

Zvlaste pokud mate system WinVista nebo Win7 a mene nez 2GB ram, pak velmi doporucuji dokoupit vice pameti.

softwarova udelatka pocitac pouze a jen kosmeticky vycisti (docasne slozky, odlozene soubory, defrag), nijak vyrazne zrychleni vsak OPRAVDU necekejte protoze jsou to jen optimalizace pomaleho diskoveho prostoru ktery se nemusi tolik naduzivat, pouzivat pokud mate dostatek mnohem rychlejsi RAM