V.3.S.K

zrušit nero přehrávač

Po instalaci Nero 7 se mi při spuštění hudby neotevře Winamp ale Nero show ,jak to zvrátit,v nastavení jsem nic nenašel …

Odpovědi
NickD

Je to způsobeno odkliknutím všech položek při instalaci.
Klikněte pravým na jeden hudební soubor a zvolte „Otevřít v programu“- dole „Zvolit výchozí program“ Pod rámečkem dejte volbu „K otevření použít vždy vybraný“ a z nabídky programů zvolte Winamp.
Takhle se dá změnit víchozí nastavení pro otvírání souborů.
Nero Show Time se dá rovněž odinstalovat,ale myslím,že jeho funkce někdy použijete.

anonym

Klikněte u nad souborem na Vlastnosti a vyberte v jakém programu se soubor má otevírat.