Zrušil jsem úrazovou pojistku u dynamiku, kterou jsem měl i se spořením. Jak dlouho mají ze zákona na vyplacení?

Odpovědi
anonym

Až dva roky! Jsou to pacholci!

V.3.S.K

Já ji rušil kolem 10.5 a peníze už jsou na účtě,složenka by trvala déle

ARIS

Dynymik není zrovna dobré pojištění, známé naslibovali kolik tam bude mít peněz a na konci dostala míň než tam nastrkala (po odečtení plateb za úrazovou část).
Myslím, že do 30 dnú by měli peníze vyplatit. Určitě to bude někde v podmínkách. To je ta spousta písmenek která nikdo nečte a pak se diví 🙂