zrušení zákazu řízení

Dobrý den chci se zeptat jestli se vztahuje amnestie neboli nový zákoník i na zrušení trestu zákazu řízení,kdy mi byl mařením uředního rozhodnutí uložen trest odnětí svobody na 4 měsice a zákaz řízení po dobu 6 měsíců? Dále pak za opětovné maření uložen trest OPP a zákazu řízení na dobu 1 roku,ruší se i celý tento trest? OPP i zrušení zákazu řízení? Děkuji za odpověd..

Odpovědi
standa

NEVZTAHUJE !

Trestný čin „maření výkonu úředního rozhodnutí“, jakož i všechny související uložené tresty, včetně zákazu řízení, zůstávají v platnosti i po Novém roce.