Sáva

Který formulář použít na zrušení věcného břemene spoluužívání?

Můžete mi prosím poradit, který formulář použít na zrušení věcného břemene spoluužívání (věcné břemeno podle listiny)? Nejlépe přímo odkaz na formulář. Nejedná se o smrt, ale o zrušení dohodou. Děkuji mOC

Odpovědi
ivzez

Na jakém základě vzniklo věcné břemeno?

O žádném formuláři nevím.
Co písemná dohoda s ověřenými podpisy?

Sáva

Aha. myslela jsem, že je na to konkrétní formulář. Nevěděla jsem. A neporadíte, co by tam mělo být v té dohodě? Nebo nějaký tedy vzor? :(