Zrušení trvalého přihlášení

Prosím o radu jak zrušit trvalé přihlášení
např. lide.cz ,hry.. atd,přičemž u emailu toto trvalé přihlášení není!! Předem mockrát děkuji!

Odpovědi
anonym

třeba pomocí vašeho prohlížeče a smazání historie prohlížení webu.. většinou nástroje/odstranit historii prohlížení, nebo podobně
tím odstraníte zadaná hesla atd., pokud to nejde tedy jinak. Pak je také možné že máte v prohlížeči nastaveno ukládání hesel – pak je odstraňte přes správce hesel..

HANKAso

Nejprve se odhlaste a poté když se budete přihlašovat tak odklikněte trvalé přihlášení.Kdyř se přihlasite a budete odchazet tak se odhlaste a je to.Teda aspon mě to tak funguje.