mojitek

zrušení smlouvy s operátorem?

Ahoj,chci se zeptat-když se mi blíží konec 2 leté smlouvy u Tmobile-je nutný to přímo nahlásit u operátora,že o proudloužení zájem nemám,nebo se to ukončí automaticky po uplynutí doby?Díky předem za odpověď.

Odpovědi
anonym

Pro jistotu bych jin dal vědět, že už nemáš zájem o jejich služby. Oni, ti parchanti, v malých písmenech pod čarou, si najdou protiargument!

Alesh

Podle mě již nesmí automaticky prodlužovat smlouvy, jak to dělávali dříve, ale samozřejmě neznám detaily tvojí smlouvy, z jaké je doby atd. Tak či tak podle mě není nic jednoduššího, než zavolat na jejich info linku a ohledně tarifu se domluvit, co a jak. Že by ti bez ukončení smlouvy z tvojí strany po dvou letech závazku prostě zrušili číslo, to jistě tak nebude nastavené. Třeba já to mám tak, že pokud se jim upíšu na dva roky, tak mám výhodnější tarif, některé položky levnější. Pokud neprodloužím, tarif mi zůstane, ale některé položky malinko zdraží, ale můžu pak dávat „okamžitou“ výpověď. Jelikož o tom ale neuvažuji, tak si to vždy o ty dva roky prodloužím, což je de facto formalita. Některé tarify bez prodloužení spadnou do jiného tarifu, záleží na konkrétním případě.

anonym

zajít do pobočky a nebo telefonicky ukončit. jsou to vychc…vé a automaticky prodlužují. pak by jsi čekal dva měsíce na výpovědní dobu po vypovězení.