mak

zruseni podminek

chtel bzch jse zeptat jestli to teda je tak ze to co jsem mnel v minulosti a byl jsem odsouzen k podminecnemu trestu jestli jse to teda vse rusi a jak jeto teda z tema drobnima kradezema jen teda do tech 5 tisicich a nebo jse to vztahuje i na jine paragrafi

Odpovědi
standa

Pokud vám ještě nějaké tresty ´poběží´ i po Novém roce, tak napište za jaké trestné činy (o jaké jde paragrafy) to bylo a pak se vám pokusím poradit.