Zrušení objednávky

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda kupující může odstoupit od smlouvy s internetovým prodejcem PC. Zboží jsem objednal včera a ještě nezaplatil.
Díky všem za odpověď
Doplňuji:
ano, telefon bude určitě lepší varianta a těch 200Kč za poštu mě už v nejhorším nezabije

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

záleží na obchodních podmínkách a vstřícnosti prodejce. Obvykle obchodník připouští změnu objednávky pokud zboží nebylo na míru pro zákazníka a dosud nebylo odesláno, ev. s nějakým storno poplatkem.
Dále je ze zákona možnost využít 14 dní lhůtu na vrácení zboží bez udání důvodu (což vás bude stát 2x poštovné a ev. nějaký poplatek pokud vracené zboží nebude 100% v pořádku)
Doplňuji:
a doporučuji spíš telefon, než email - email než si někdo přečte už by zboží molo bý na cestě. (email má zas výhodu snazší prokazatelnosti komunikace)

Další odpovědi:

Zlatý

Záleží na tom, co mají v textu obchodní smlouvy. Já jsem si např. včera také objednávala od jisté firmy a ta má v obchodních podmínkách, že do 4 hodin od provedení objednávky může kupující objednávku zrušit. Přečtěte si obchodní podmínky a spojte se s prodejcem.

Pokročilý

Jestli mají na E shopu email tak jim zkus napsat na něj

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý led 109

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.