Zrovna jsem si chtěl zálohovat PC a …

..... objevila se mi tato zpráva:Svazek tohoto souboru byl zvnějšku změněn,tudíž otevřený soubor není nadále platný.

0×800703EE

Můžete mi někdo poradit co s tím? Děkuji.P.
Doplňuji:
Díky za radu a chci se ještě zeptat,co znamená,že soubor byl ZVNĚJŠKU změněn.Mám to považovat za něco ,co škodí mému PC ?

Nejlepší odpověď
beer

Našel jsem, že nejsi sám a zároveň jakási doporučení – a zvol přeložit:

http://www.go­ogle.cz/search?q=0x80070­3EE&sourceid=i­e7&rls=com.mi­crosoft:cs:IE-ContextMenu&i­e=&oe=&rlz=1I7AD­FA_cs&redir_es­c=&ei=Kf3hTd_xKM­Og-wbp6Pi8Bg#hl=­cs&pq=0x800703e­e&xhr=t&q=chy­ba+0x800703EE&cp=6&pf=p&­sclient=psy&rls=co­m.microsoft:cs%3A­IE-ContextMenu&rlz=1I7AD­FA_cs&source=hp&aq=f&­aqi=&aql=&oq=chy­ba+0x800703EE&pbx=1&bav=­on.2,or.r_gc.r_pw­.&fp=225ef5b751c0523f&bi­w=996&bih=647
Doplňuji:
Asi ne, co jsem četl jen tak zběžně v těch diskuzích – nevyplývalo to z toho. Řešili způsob zálohování tak, že ta chyba se neobjevila..