hubickova

Zřízení SIPO a placení energií

Jak mám postupovat – nastěhovala jsem se do novostavby a potřebuji platit koncesionářské poplatky a elektřinu.Chci používat SIPO,jak mám postupovat,kde mám prvně zajít?Na poštu a nebo dřív na EON?

Nejlepší odpověď
beer

Musíš začít skutečně na své Poště, vše najdeš zde:

Zdroj: http://www.ces­kaposta.cz/cz/sluz­by/penezni-sluzby/cr/sipo-id259/

Další odpovědi
Funna

první si musíte zajít zřídit SIPO na poštu…pak na EON, kde jim zadáte číslo SIPA, ze kterého si to budou sami strhávat…tzn. bez čísla SIPA nic nevyřídíte…tak je to i s ostatními institucemi, jejichž platby chcete provádět přes SIPO

anonym

osobně už před lety jsem zrušil mezikusy a vše platím z účtu na účet.

cukrar

hubičková, nic ve zlém, chcete sipo. OK,chcete aby platba EONu probíhla přes SIPO. Takže nejdříve zřídit SIPO, a pak na EON. Copak byste jim řekla na EONu, když nemáte sipo?