Lucimia

Zrcadlová folie – jak to vypadá?

Máte ji někdo, jak to vypadá? Je to fakt podobné zrcadlu nebo to má k zrcadlu dost daleko? Jak se Vám líbí? Viz. odkaz: http://www.tapety-folie.cz/zrcadlova-samolepici-folie-90cm-x12m/d-69736/
Doplňuji:
Proč byste jí nepoužila, Kropítko?

Nejlepší odpověď
kropitko

Já osobně bych je nikdy nepoužila,ale kamarádka je má,zvětšují jí prostor. Já bych raději použila klasická zrcadla.

No kamarádka jí má už 15 let a už to není to co bývalo,kdežto moje zrcadla vyleštím a jsou pořád pěkná. Známý se je chystají strhat a nahradit zrcadly

Další odpovědi
annas

Mně fólie rovněž zlákala. Chtěla jsem zmodernizovat skříň, tak jsem ji koupila. K zrcadlu má daleko. Leskne se, ale vidět jsou jen matné obrysy. S odstupem vidím, že tato investice byla zbytečná.

led

zrkadlová fólia je odrazná ako zrkadlo, ale v prípade, že si ju dáte na dvere šatníka a prezliekate sa pri svetle, z chodby majú divadlo zdarma – je priehladná.
Je veľmi citlivá na poškrabanie

ReHu

V prodejnách mají i vystavené vzorky, tam ji můžeš omrknout.