Zrcadlo jak na Policii

Opravuji dům na zakázku a investor si namyslel že by chtěl zasklít stěnu zrcadlem /a z druhé strany aby to bylo průhledný jak to mají na policii.Navrhuji mu zrcadlovou folii ale nechce ani slyšet milionář po*rané.Nevíte někdo jaký je přesný název tohoto materiálu a kde se dá sehnat

Nejlepší odpověď
atriplex

Jednosměrné zrcadlo. Kde se dá koupit nevím.

Další odpovědi
elektrikář

Zkuste se zeptat ve sklárně kde dělají tabulové sklo. Bývalo to ve sklárně v Oloví u Sokolova. Dnesje po sklárně ale dělají tam auto zrcátka.
Doplňuji:
WWW Stavební-sklo.cz AGC Flat Glas WWWAGC-glas. eu

roxy52

A modlete se,aby právě ty autozrcátka nebyli ty jednosměrný.Musel by jste jich koupit tisíce a to lepení....... .