afro.minerva

Žravost, žravost a zase žravost.

Čas od času se mi stane, že ač jídám tak nějak normálně, tak mě prostě popadne žravá. Pak nevím, co bych samou žravostí snědla dřív. Docela mě to rozčiluje. Nepomáhá ani pít vodu, ani se normálně najíst. Těhotná nejsem, to jsem si jistá. Ale nemůžu si pomoct. Jak tohle řešíte vy? Nebo to neřešíte a prostě se nacpete?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Mně se to taky stává a dám si to, na co mám chuť. Tlustá nejsem takže když se jednou za čas pěkně nacpu tak mi to nevadí.. :D

Další odpovědi
panenka

taky mě to občas chytne hlavně před spaním jednou jsem do sebe nacpala párek s hořčicí,4 sýry apetita a pak oplatky bebe.když mám na to chut prostě si to dám

Nuk nuk

JEdnou za čas to nevadí u nikoho. Je možné, že si tělo nebo psychika žádá více živin v době nějakého stresu nebo naopak, když takový stres končí – jakoby chtělo doplnit to, co spotřebovalo. Případně se tak může stát, pokud mu z běžného stravování chybí nějaké živiny.
Jestli mě paměť neklame, máte malou holčičku, kterou ještě kojíte, že. Kojení odčerpá z těla hodně látek, a i kdybyste nekojila, co si my matky budeme namlouvat, on je to s těmi mrňousky obstojný trénink na nervy. Prostě to jídlo potřebujete. Pokud se nepřejídáte denně, tak je to v pořádku.

Klarisa

Myslím,že každý má chuť se přejíst.Hlavně vánoce jsou na žravost nejhorší.Není divu když je kolem tolik jídla na výběr a sladkostí.Já se snažím pořád držet dietu,zhubnu třeba 2 kg za týden a přijde víkend a je to zpátky,tyto 2 dny má člověk víc chuť na jídlo,přez týden nemá ani člověk čas.

HerbiG

jj tky to mam vzdycky vecer ale do rana to snad vydrzim :D a rano se mi pak zrat nechce :D

Vicki

Jooo to znám moc dobře.Občas splácám pátý přes devátý-prim mají brambůrky a buráčky.

Michal

Pokud se Vám to nestává každý den,tak papejte.Pdívejte se zpět do života co vás kde trápí a pokuste se bolavá místa odstranit. No a jídelníček a pitný režim nenechte bez povšimnutí.