kdoco4

Zrak – problémy

Poslední dobou mi často bolí oči, hůře vidím a mnohdy je těžší zaměřit zrak. Příčina bude určitě počítač, jenže ten používám ke studiu, tudíž si nejde říci „Na týden si dám pauzu od PC“. Je to trvalé poškození zraku, nebo se to časem zlepší? Jak tomuto předejít? Děkuji!

Nejlepší odpověď
www

Nejsem oční lékař a nikdo tady rovněž.
Zajdi proto na oční, dozvíš se učite víc kvalitnějších odpovědí, než zde.
Názor

Další odpovědi
marci1

Mohou to bý jen „unavené oči“. Častěji si dělejte při práci s PC přestávky. Každopádně navštivte očního lékaře, aby vyloučil jinou příčinu.

badisko

No muze to byt zhorseni zraku …ale to my tady nezjistime to musis na ocni......;D a nebo je zde jeste moznost si zeslabit ci naopak zvisit intenzitu monitoru ..take se prodavaji ..filtry na monitory …take navstivit optika tedy neni k zahozeni …a brejle nejspise jen na cteni .....

anonym

Dnes tu byl podobný problém s očima. Kdo si myslí, že vyřeší na všeobecné poradně zdravotní problémy je nejen naivní. Zajdi si s očima k očnímu lékaři.
Na unavené oči koupíš sice v lékárně kapičky nebo Ostrovidky, ale je třeba vědět, že jsou to skurečně jenom unavené oči.

kick882

Příčin může být mnoho… Oftalmologie, což je syndrom suchého oka, což bych doporučoval aby sis zašel na oční… Příznaky sedí.. ale nemusí to být toto… Každopádně bych to nepodceňoval… Časem bys mohl klidně i o ty oči přijít… A unavené oči by to mohli být taky… Ale jestli to máš i když se normálně vyspíš, tak bych na tu unavenost moc nesázel… No… Co dodat… Zajdi si na oční :)