Zpusobuje psí moč zdravotní problémy lidem?

Zajímá mě jestli nemuže ohrozit zdraví člověka když pes močí v bytě stále na stejné místo na koberec pod kterým je dřevěná podlaha

Odpovědi
wenda

Zálež na tom jestli tu moč uklízíte/nebo ne. Pokud ji uklízíte a dezinfikujete, tak žádné zdravotní problémy nenastanou. Myslím, že to té podlaze bude vadit více. Zkuste dát po koberec folii aby podlaha nehnila. Pak bude problém s kobercem. Možná ho budete po čase muset vyhodit.