postcd

Způsobuje několik zároveň rozdělaných činností nějakou poruchu soustředění?

Když čadto mezi nimi člověk těká a ztrácí čas vzpomíníním na to co je předmětem té dané práce. Mám na mysli že si neumím dobře plánovat práci a často se stane, že myšlenkami těkám mezi jednotlivými prácemi. Nebo hledám tu která má nejvyšší prioritu, četl jsem (nevím kde), že když člověka vyrušují při práci třeba mobily, instant messengery (skype, icq…), může se vyvinout nějaká porucha něčeho jako soustředění.

Nejlepší odpověď
ten který je

Nemyslím si.Podívej se na ženský co toho zvládnou najednou oproti nám mužům.DD

Další odpovědi
da ny

Pokud jste muž, může vám "několik zároveň rozdělaných činností " způsobovat problém v soustředění. Potíže mohou pociťovat též dyslektici, dysgrafici aj. dys.
Zkuste si činnost naplánovat předem a nenechte se vyrušovat a rozptylovat technikou, tedy tím, co rádo počká ;)
Na zvládnutí několika činností (vnímat, poslouchat, vykonávat, odpovídat..) je přizpůsoben pouze mozek ženský a nemívá problém se soustředěním.
🙂

Lamalam

U žen to nehrozí, u chlapů jisté nebezpečí existuje.