Avatar uživatele
anonym

Způsobili jste svému zaměstnavateli, vědomky či nevědomky, nějakou škodu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Lamalam, gecco, Shef před 2962 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Ano, jednalo se o pánev s teflonovým povrchem, byla asi měsíc nová, restovalo se na ní maso do salátu. Já jsem maso hlídala, a abych kolegyni ušetřila práci, tak jsem maso pěkně nakrájela ostrým nožem ještě na té pánvi, kterou jsem pochopitelně krásně poškrtala.
Šéf pak vyhrožoval, že mi ji strhne z platu, ale stejně to neudělal.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Neúmyslně jsem škodu způsobila, ale jsem na to pojištěná. V laborce se občas něco nechtěně rozbije.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cukrar

Ano. Mnohokrát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Pokždé, když z mé strany dojde ke stornování vyučovací hodiny. Obvykle s tím ani jeden z nás nic nenadělá, důvody bývají objektivní.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Shef

jednou v dílnách, měli jsme opracovat hranoly na frézce a kolega omylem místo snížení otáčet dal na maximalní otáčky (12000ot), no a když jsme zabrali na matroš, tak se hranol na pár vteřin zasekl a pak vystřelil takovou rychlostí, že prorazil masivní dřevěná vrata a skončil v čelním skle šéfova auta. Šéf málem dostal infarkt, stál 2 m od auta, když se to stalo, a když už to rozdejchal, tak nám výměnu vrat a čelního skla strhl z platu :D Naštěstí se nikomu nic nestalo :)

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jednu škodu za celou dobu. platím pojistku a ta škoda byla čtvrtinová, než výše roční splátky pojistného. kolegovi se to vymstilo. nemá pojistku, škoda 100 tis., vymáhání zaměstnavatelem do 4 a půl násobku platu se krásně vejde. a že těch, co si tu pojistku neplatí, je u nás většina.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek