Způsobili jste svému zaměstnavateli, vědomky či nevědomky, nějakou škodu?

Nejlepší odpověď
iceT

Ano, jednalo se o pánev s teflonovým povrchem, byla asi měsíc nová, restovalo se na ní maso do salátu. Já jsem maso hlídala, a abych kolegyni ušetřila práci, tak jsem maso pěkně nakrájela ostrým nožem ještě na té pánvi, kterou jsem pochopitelně krásně poškrtala.
Šéf pak vyhrožoval, že mi ji strhne z platu, ale stejně to neudělal.

Další odpovědi
Lamalam

Neúmyslně jsem škodu způsobila, ale jsem na to pojištěná. V laborce se občas něco nechtěně rozbije.

cukrar

Ano. Mnohokrát.

quentos

Pokždé, když z mé strany dojde ke stornování vyučovací hodiny. Obvykle s tím ani jeden z nás nic nenadělá, důvody bývají objektivní.

Shef

jednou v dílnách, měli jsme opracovat hranoly na frézce a kolega omylem místo snížení otáčet dal na maximalní otáčky (12000ot), no a když jsme zabrali na matroš, tak se hranol na pár vteřin zasekl a pak vystřelil takovou rychlostí, že prorazil masivní dřevěná vrata a skončil v čelním skle šéfova auta. Šéf málem dostal infarkt, stál 2 m od auta, když se to stalo, a když už to rozdejchal, tak nám výměnu vrat a čelního skla strhl z platu :D Naštěstí se nikomu nic nestalo :)

anonym

jednu škodu za celou dobu. platím pojistku a ta škoda byla čtvrtinová, než výše roční splátky pojistného. kolegovi se to vymstilo. nemá pojistku, škoda 100 tis., vymáhání zaměstnavatelem do 4 a půl násobku platu se krásně vejde. a že těch, co si tu pojistku neplatí, je u nás většina.