Způsobí vynechání prášků poruchu štítné žlázy ?

Dobrý den, chodím na vysokou školu a dnes se mi podařilo vypravit se bez prášků na štítnou žlázu. Mám s ní dlouholeté problémy a beru Euthyrox 100. Domů se budu vracet až ve čtvrtek, způsobí vynechání braní prášku ve třech dnech nějaké nekalosti ? Prohlídku mám až v květnu. Nejspíše mám omezit příjem potravy, hodně pít, ještě nějaké rady ? Nebo se mám raději sbalit a jet domů pro prášky a vynechat školu ? Díky moc předem.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Beru též léky na štítnou žlázu. Pakliže 4 dny vynecháš, nemělo by se nic stát, maximálně budeš třeba více unavená. Ale po návratu domů ihned znovu nasaď léčbu. Euthyrox 100 znamená, že ti štítná žláza nefunguje a je třeba dodávat tělu hormony, které tělo není schopno samo o sobě vytvořit. A nevěřím tomu, co píše mowla, že vysazení léků může pomoci vylepšení funkce štítné žlázy. Euthyrox nemá vedlejší účinky, jen dodává chybějící hormony ke správné funkci štítné žlázy

Další odpovědi:

Na takovýto dotaz ti nikdo není schopen rozumně odpovědět - leda ty sám (znáš se nejlépe) a doktor (který ti ty prášky na základě anamnézy a diagnózy předepsal)...
;-)
Jen pro ilustraci - kámošce vynechání prášků na "štítnou žlázu" (Letrox) způsobilo výrazné vylepšení právě štítné žlázy...

Doplňuji:
No jo - Pusinko50 - to je právě to, co tady (nikdo z nás) neví - o tazateli a jeho zdravotním stavu víme ´kulový´...
;-)
Každopádně jeho problém - pravděpodobně, není životohrožující...
___
Spíše mne fascinuje, jak často se tu objevují dotazy,které by dotyční měli směrovat na své lékaře - a ne neznámé lidi.
;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.