OuSí

Způsob vydělávání…

Znáte nějaký dobrý způsob vydělávání peněz když mi je 14let? Třeba po internetu… bo tak něco :) děkuji za odpovedi…

Nejlepší odpověď
Zuzik

No můžeš si vydělat tím že půjdeš na brigádu na farmu nebo na statek kde je nějaký starší člověk a ten určitě bude chtít pomoct. Nebo k nějaké starší sousedce a tam ji pomáhat v létě zalévat, třeba poklízet zvěř atd.

Další odpovědi
Miroslavst

Bohužel náš právní řád neumožňuje, aby mladiství byli zaměstáni. Jediné, co by šlo, je jednodušší práce, kterou si na sebe napíše jeden z tvých rodičů, ale asi to nedopadne.

Nikuška

mno tak kdyz ti je 14, tak to asi nepujde..musis si pockat, brigady a to jen nektere jsou tak od 16ti. Nebo pres zname.

panenka

Na brigády se většinou může chodit od 15 let s tím, že s penězi můžeš pracovat až od 18 let.Takže v 15 jde spíš o doplňování zboží, úklid atd…každopádně,po­kud jsi šikovný a máš nějaké přátele,myslím si,že se dá sehnat brigáda i ve 13…ale už ne přes agenturu..

Zero

Hm, no môžeš chodiť napríklad upratovať, umývať okná, v záhradke niečo robiť… Aj deti by si mohol strážiť ak na to máš nervy… Ale to skorej cez susedov a známych :)

Džanička

Můžeš třeba venčit psy,pokud si na to troufneš.Není to jednoduché,třeba pokud venčíš pět dvacetikilových hafanů najednou.Je to pro začátek slušná brigáda.A navíc ji lidé dost využívají.Pokud si vezmeš za každého 50kč na hodinu,tak se dá za den dost vydělat.Zkus se poptat,nebo dát inzerát.Držím pal­ce.