Zungu

zprovoznění okruhu

potřebovala bych vědět,v jakém roce se plánuje zprovoznění Pražského okruhu v jihozápadní části Prahy?

Nejlepší odpověď
kenyrts

Kdy půjde z Brna do Norinberku jet plynule po dálnici, se ukáže až po letošní zimě. Kdyby byla totiž mrazivá, tak se rozdělaný dálniční úsek spojující pražský Slivenec a Jesenici otevře až v září 2010

Další odpovědi
mj81

Odpověď je na webu Ředitelství silnic a dálnic – viz leták v odkazu.

Zdroj: http://www.rsd­.cz/catalog/Sta­vime-pro-vas/Prehled-staveb/pdf133/$­file/r1-d1-slivenec.pdf