RAB

Zprávy pro administrátory

Kam mám psát, když mám návrh na vylepšení těchto stránek pro administrátory?

Nejlepší odpověď
annas

Musíte poslat e-mail na adresu: info@odpovedi.cz

9 řemesel

VARUJI – NESVĚŘOVAT SE !! To už bylo v jisté „hře“ divadelní..svěř se nám,my tě máme rádi!… a víme jak to v onom kuse dopadlo …

annas

Domníváte se, že jde o důvěrnou informaci, která je pro ostatní tajná? Holt, jsme zvědavé ženské. Ale vážně. Třeba má někdo podobný názor a něco by šlo vypilovat. Myslím si, že nikdo by si nápad Rab nepřivlastnil. Mám pocit, že GangaHelper (snad se nemýlím) s nějakou připomínkou příšel a zveřejnil všem.

kropitko

1)dalo by se předejít tomu,aby RAB administrátory neotravovala zbytečně něčím,čím je otravujem pořád…
2)prostě jsem zvědavá
3)nevím co by se mohlo RAB stát,kdyby se tu svěřila se svým nápadem
4)pokud by šlo o nějaké vylepšení,můžeme jí podpořit
5)pokud by s tím vylepšením admini souhlasili,tak by byla RAB hvězda,že to vymyslela ona
6)nejste tygrrr.....

kropitko

Nechcete se s námi RAB podělit o svůj nápad???Jsem zvědavá. Třeba kdyby jste nám svůj návrh prozradila,tak bysme Vás mohli podpořit..

annas

Kropítko, já Vás zakousnu. Měla jsem stejný nápad, ale opět jste rychlejší.
Rab, nechcete se opravdu svěřit? Bude-li to podnětný návrh, ostatní Vás určitě rádi podpoří.

kropitko

Vy jste Annas taky tygrrr.....:-)