Lejla

zprávy na facebooku

mám na facebooku s jedním člověkem přes 14 000 zpráv :) a chci se zeptat existuje něco abych se mohla dostat na úplný začátek naší konverzace aniž bych musela posouvat šipkou nahoru…protože takhle by mi to zabralo nejmíň hodinu a půl než bych se na úplný začátek dostala

Nejlepší odpověď
Louise:3

To jsem taky zkoušela,ale bohužel ne..:/
..kolikrát sem se ptala ostatních,a nic…asi to opravdu nejde

Ahujtadyelis

No…kdyz vite prvni zpravu,napisete do:vyhledat v konverzaci a mate zacatek