Moniccc

Zpráva z odobrné praxe – obchodní akademie

Hezký večer :) studuji obchodní akademii a momentálně jsem byla na měsíční praxi. O praxi máme vypsat zprávu, která má být na osum A4 ve Wordu. Mám hotové dvě stránky a dál nevím. Ke všemu týden jsem tam nebyla, protože jsem marodila s vytrženým zubem. Paní, u které praxi vykonávám, mi slíbila, že mi se zprávou pomůže, ale nechci jí tím moc zatěžovat. Nebyla by zde možnost toho, že zde někdo zprávu z praxe má a mohl by mi ji poslat na mail? Samozřejmě bych ji neopsala, jen bych se nechala inspirovat a například sem tam vložila větu z cizí zprávy do mojí. Pokud by byl někdo tak hodný a ochotný, byla bych mu vděčná!

Nejlepší odpověď
autacek

Zkus se inspirovat jinde na internetu. Každopádně pokud toho má být na osm stran, tak budeš muset vybásnit a přidat i trochu teorie a pak třeba uveď, jak to oproti tomu co se učíte ve škole a co se píše v učebnicích, vypadlo v praxi, apod.