Rocker

Zpoždění vysílání v TV

Proč má na plazmové televizi vysílání asi 10 vteřin zpoždění oproti normální televizi ve vedlejším pokoji?
Doplňuji:
Obě TV jedou z jedné antény.Když jsme měli obě televize staré,šel zvuk současně.

Nejlepší odpověď
briketka10

teta má dvě televize v kuchyni malou a v obýváku
digitální na sat. když sedíme v kuchyni, tak se
s obýváku ozývá opožděný zvuk a o dost takže
je to tím, ale je to fakt divný..
Doplňuji:
obě TV má stereo a nové

bolaku asi 12 metrů

Další odpovědi
Michal Kole

Není spíš problém ve zdroji televizního signálu ?

např. jedna televize přímá signál ze satelitu a jiná z DVB-T nebo IPTV ?

Hykam

Na zpoždění má vliv rychlost zpracování signálu v TV tuneru. Kvalitnější TV zpravidla umí signál zpracovat rychleji.

bolak

Jak daleko máte od sebe ty pokoje? :-o

Rocker

Tak jsem zjistil,že se plazma opožďuje jen př vysílání ČT1 HD a NOVA HD.U ostatních programů jde vysílání současně.

bolak

tak to dává smysl ne? je větší datovej tok a ta druhá televize to prostě vochcává, protože ten obraz neumí tak dobře zpracovat, naproti tomu plazma to vykresluje do detailu, má kvalitnější obraz, větší spotřebu, dýl to trvá..