rajsa

Zpomalený mobil-neví někdo čím to? Zničehonic čekám několik sekund než se posune . Dík za radu.

Nejlepší odpověď
beer

Už jsem to tu uváděl několikrát, na trochu jiné dotazy.
Pokud se začne chovat telefon nestandardně (jinak):

  1. na pár vteřiin vytávnout baterii. Zasunout ji, zapnout mobil, vyzkoušet.
  2. Nepohohlo-li, vymazat urychlovací paměť, vyzkoušet.
  3. Nepomohlo-li, vymazat nepotřebné věci z paměti mobilu, případně i paměťové karty.

Většinou pomůže už krok č. 1
Praxe

Další odpovědi
DusanOrlik

Víte,i já jsem měl takovýto problém.Zjistil jsem,že je to způsobeno zabraného místa v paměti mobilu a v paměti SD micro karty.Zkuste si něco smazat,vyčisit celkou SD kartu a uvidíte,že to půjde rychleji!!