Chandler

Zpomalený dabing

Mám problém s dabingem. Stáhl jsem si film už asi po 3× a neběží a neběží to tak, jak by to mělo jít. Dabing je poposunutej asi o dvě vteřiny ..nevíte jak to nastavit ? Děje se mi to jen u toho filmu

Nejlepší odpověď
rynek878

jestli vás to uklidní,tak i on-line filmy(některé)jsou v dabingu takto posunuté,audio oproti videu.

Další odpovědi
led

Ak ten film naozaj chcete upraviť.
Nahrajte si ho do Windows Movie Maker – súčasť win XP – označte si zvukovú stopu a posuňte si ju o potrebný časový úsek. Potom znova uložte ako film.
Doporučujem pozrieť si Help /Pomoc/.
Táto úprava zaberie ale asi 1,5 násobný čas dĺžky filmu