panenka

ZPOMALENÍ PC

Na PC s programem WINDOWS XP se mi poslední dobou v průběhu chodu pc zasekne myš zmizí a pc nepracuje.
Lze prosím vysvětlit čím to je a zda se s tim dá něco udělat děkuji.

Nejlepší odpověď
Ocko0001

Nová grafická karta to samé se stavalo i mě ale pak sem si kopil WINDOWS 7 a tak pracuje furt doporučuji ale pdle mně to bde graficko kartou

Další odpovědi
NickD

Mám stejný názor.V případě přeinstalace na Windows 7 je ale potřeba minimální konfigurace.Kon­krétně na verzi Home je to minimálně 1GB skutečné pameti a přibližně 17GB HDD. Je program,který po instalaci zjistí možné přeinstalování či nikoli.