sesednizkola

Zpivate ve sboru?

A co zpivate? Odpoved muzete vyuzit i jako pozvanku na koncert.

Nejlepší odpověď
anonym

Někdy ve sboru hasičů si zapějeme různé písničky.

Jo, a v minulosti se u SNB zpívalo jedna radost.

Další odpovědi
lexx

zpívám leda doma, v duetu s Karlem Krylem z CD, po 4 pivech docela dobře dokud sousedé nebuší na roury topení „drž už konečně hubu opilče !“ dobré, co
i na vojně (ZVS) jsme rádi zpívali, ponejvíc cestou z hospody do kasína

anonym

Ano, zpívám rád, zvláště když je něco upito a je u toho harmonika či kytara.A jsou to buď dechovkářské písničky nebo trampské.
pro barbakan
Dal bych palec, ale s druhou částí odpovědi nemám zkušenosti (nikdy jsem tam nebyl), takže by to byl jen půl palec, ale to tady nejde udělat.

gecco

Já zpívám vždycky sólo – žádný sbor totiž můj zpěv není ochoten poslouchat…
😉

RyuzakiKate

Zpívávala jsem jako malá, pamatuju si z toho jen vánoční koncert s písničkama, který jsem vůbec neznala. A líbila jsem se tam jednomu brýlatýmu klukovi, kterej pořád chtěl sedět vedle mě.
K tomu samýmu učiteli jsem ještě chodila na sólový zpívání, ale strašně jsem se styděla, takže jsem od toho pak upustila. Styděla jsem se zpívat ještě hodně dlouho. Teď už se nestydím občas něco zapět, aniž bych v sobě měla víno :)

honza19hk

ne. u našeho SDH máme vlastní muzikanty, já zpívat neumim.

xxx3

Nejbližší koncert v úterý…ano, zpívám. http://www.sbor­notredame.cz/ak­ce