Zpíváte si ženy doma u práce?

Myslím ženy ,co chodí na tuto poradnu,jak jste na tom vy?
Zpíváte si?Jste veselé při domácích pracích?
Vaření,úklid,v kou­pelně taky možné si zapěti.....

Nejlepší odpověď
led

Chceš-li míti doma k mytí, vaření, uklízení,
ticho televize, PC-buchy i rány pěstí Game exit…
ach, ten božský klid,…
zvesela si zazpívej …
Muži, zvířata i ptáci
při tom zpěvu,
jak blesk hledají, kde nechal tesař díru …

Další odpovědi
zjentek

jasně, že si zpívaj ..viz v odkazu odpověď marci1 ;o
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakej-je-dneska-vas-den-d

pusinka50

Zpívávala jsem si u práce, hlavně u vaření, při country radiu. A zpívala jsem si, i když jsem se cítila mizerně. Uslyšel mě pejsek, přiběhl a já ho vzala do náruče a hezkou písničku jsem s ním po kuchyni protancovala, já potěšila pejska a on mě. Předloni mi pejska někdo přejel. Teď bydlím v 1.patře domu a vše je slyšet ven. Při vaření větrám, tak už si nezpívám, nehledě na domovní dveře k bytu, je vše slyšet na chodbu domu...... no, i ta nálada ke zpívání v poslední době nějak pominula

monica.k

Ano zpívám si u práce..
Jen tak stranou, to jste včera viděl na primě muži proti ženám ?!.!

Luxx

někdy si zpívám při řízení, ale jinak si spíš jen tak pískám…

NelieM

Většinou si zapnu youtube, nebo Óčko a zpívám si i tančím 😁

lota

Většinou ano, je to tak příjemnější.