Nikkol

Zpíváte si v autě s rádiem?

Nejlepší odpověď
Andělé

Já si neodvažuju zpívat nikde,můj zpěv patří leda tak do hvězdné pěchoty..:-D)

Další odpovědi
aramah

No to je jediný místo kdy můžu,aniž by mě někdo chtěl umlčet a to navždy :D

Drap

I bez rádia.

Berkl

Zpívám! Je to dobrý způsob, jak neusnout.

RyuzakiKate

Nemám auto a ani si nehodlám dělat řidičák, ale jinak zpívám moc ráda… doma, samozřejmě :)

Ella

rádio má bohužel špatný signál, ale pouštím si mp3 v mobilu na shuffle a zpívám si, hlavně proto, že auto beru akorát když jedu pozdě v noci z práce a takhle se držím vzhůru :D občas se povede i pěkná shoda písničky se situací :)