manon

Zpíváte o narozeninách oslavenci nějaký popěvek?

Nejlepší odpověď
badisko

ne, stejně se u toho všichni cítí blbě

Doplňuji:
a nestaci pouze dotycneho dopravit rano domu…?…a jako darek to vyzehlit u manzelky..po­pripade pritelkyne…

Další odpovědi
brillant

ne, stejně se u toho všichni cítí blbě

pusinka50

ne, stejně se u toho všichni cítí blbě

Ale když ještě žila babička v Jižních Čechách, tak jsme se všichni z rodiny, kteří jsme se tam na její narozeniny sjeli, „naprosto nenápadně“ vypařili ze světnice, vzali předem připravené kovové nádobí (poklice, naběračky atd.) a na chodbě začali do všeho mlátit a dělat hrozný randál, až babička „nic netušíc“ otevřela dveře do světnice, kde jsme všichni před chvilkou byli a začali jsme přát a bylo to krásnýýýý:-)

chachar1922

ano, živijó živijó, živijó

Doplňuji:
S jednou babičkou bohužel ano, s nikým jiným ne. A citím se fakt trapně.

Rocker

ne, stejně se u toho všichni cítí blbě

Doplňuji:
Normálně mu popřejeme všechno nejlepší…

M.

ne, stejně se u toho všichni cítí blbě

sevos

ne, stejně se u toho všichni cítí blbě

Doplňuji:
Normálně popřejeme.

krum

ne, stejně se u toho všichni cítí blbě

Doplňuji:
Poslední dobou už ani nepořádám oslavy…radši.