Avatar uživatele
Eliie

zpěv, tanec, styl a rodiče

Ahoj :)
chtěla bych začít zpívat a tančit a takové ty věci, ale moji rodiče už my naplánovaly budoucnost ..... chtějí abych chodila na metematickou školu a chtějí ze mě mít premiantku… a já nevím jak jim říct že můj sen je zpívání a tanec a že bych se nejradši odstěhovala třeba do USA a tam studovala ........ jak jim to mám všechno vysvětlit???
Doplňuji:
takže vy mi říkáte že mám být zticha a posloucht rodiče ??? vykašlat se na to co chci ??? no tak to díky :) jo a stou češtinou … nejsem dokonalá a každej člověk nemusí umět všechno :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Eliie

Zajímavá 0 před 3995 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

radši byste zůstali doma a poslechly rodiče

Za A v ankete dat jeste jinou odpoved …Rodice to s tebou nemysli spatne ..ty budes ted nejspis pubertak kterej si mysli ze ho spev a tanec uzivi ..opak bude pravdou..az na par vyjimek …takze se drz toho co ti rodice rikaj …tancit a zpivat muzez i tak …!!
Doplňuji:
:D z

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

radši byste zůstali doma a poslechly rodiče

vzhledem k tomu, že vinou sdělovacích prostředků už zpívá kdekdo a to i úplní pitomci a je jich většina, tak bych se mezi ně tolik necpal. Za druhé, je to jen chvilková emoce, která pomine (myslím ten motor, který ti teď hýbe tělem a nutí tě u toho řvát) a potom už je to jen dřina a nuda, to už raději nějaká ta laboratoř, fakt že jo ,)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ahold

radši byste zůstali doma a poslechly rodiče

Vtip je v tom, že pokud nejsi plnoletá a finančně nezávislá, je tvoje anketní možnost č.2 zbytečná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

radši byste zůstali doma a poslechly rodiče

Dřív než budeš plánovat cestu do USA, zopákni si češtinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

radši byste zůstali doma a poslechly rodiče

Kolik je Ti let? O jakém stylu píšeš a jakého hodláš dosáhnout s tolika chybami v tak krátkém textu?
Eliie, být dnes profík v jakékoliv oblasti, to vyžaduje dost peněz, správné lidi na správných místech, kteří Tě jako osobnost v určité oblasti podpoří a protlačí do popředí. A jako zpěvačka a tanečnice budeš potřebovat mít ještě obrovský talent, abys uspěla a hlavně houževnatost a píli, aby ses dokázala udržet na špici. Jakékoliv místov šoubyznysu také neznamená pokaždé schopnost natolik slušných příjmů, aby ses dokázala uživit.
Ta matematická škola ze strany rodičů není rozhodně špatný nápad. S češtinou to zřejmě nevyhraješ. Vzdělání je výhodou ve všech profesích.
Nemysli si, že Spojené státy jsou až natolik výspou kultury a že Ti splní Tvůj dívčí sen. Tam se musí člověk pořádně otáčet, aby si vydělal na chleba. Zeptej se rodičů, kolik „umělců“ se vrátilo po sametové revoluci ze světa zpátky domů a jak málo jich „venku“ zůstalo.
Nicméně si uvědom, že do 18 let jsi na rodičích plně závislá a že budeš muset respektovat jejich názory. Až jednou půjdeš „za svým snem“, tak to udělej s citem a láskou, aby ses měla kam vracet.
Doplňuji:
Holka, Ty nejen že píšeš se spoustou chyb, ale zřejmě neumíš ani číst. Nikdo Ti tu nepsal, že za svým snem jít nemáš. Jít ale za svým snem jako nezletilá, bez jistot a bez zabezpečení nejde. A o tom byly rady. Většina rodičů se stará o to, aby jejich děti měly do života co nejlepší start. O to jde nejspíše i Tvým rodičům. Nemyslíš si, že je zralý čas na to, aby ses s nimi posadila k jednomu stolu a abyste si vyříkali své názory a stanoviska? Pokud nemáš vlastní příjem a 18 let, nezbývá Ti než rodiče respektovat. Nejsi zcela určitě první dítě, které chce v životě něčeho dosáhnout a které naráží na zamítavý postoj svých nejbližších. Říká se tomu „nepochopené mládí“. Více či méně intenzivně jsme si tím prošli všichni, i my dříve narození.
Poděkovala jsi vůbec odpovídajícím za jejich názory? Nějak tu od Tebe palce nevidím. Musíš se toho ještě hodně naučit, abys mohla být samostatná.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

šla/šel bys za svým snem a rodiče pustil z hlavy

Hned mě napadlo, že kdyby každý poslouchal rodiče a seděl doma na zadku, neměli bychom nikdy Elvise, Madonnu, Beatles… Jenže… Když oni se rozhodovali a měli tu nezřízenou touhu po tom dělat muziku, neptali se nějakých anonymů, jestli s tím mají vůbec začít. Měli prostě jasno a hotovo. Tím pádem s takovým razantním přístupem souhlasím, protože věděli co si přeji a co chtějí – o tom kumšt je.
Jestli máš ale jen touhu se nějak zviditelnit, protože je tě „jenom“ baví, nic z toho nebude, to si buď jistá. Možná se ti provede se někde na pár minut „zviditelnit“, ale mrkni se na to, jak dopadly a dopadají všechny rychlokvašky z různých Star a Mánií. Jsou z nich mediální karaoke šašci. Rodiče to myslí dobře, to je bez debaty, sen, touha, talent a vášeň to je ale něco jiného. To by ses tady neptala.:-)

Dávám možnost – z této úzké nabídky – jít za svým snem (ale rodiče bych nepustila z hlavy:-)) – protože to beru podle sebe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zdenekps

šla/šel bys za svým snem a rodiče pustil z hlavy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KatkatkaW

šla/šel bys za svým snem a rodiče pustil z hlavy

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
badisko

popripade se nabizi alternativa ..rekni rodicum jak se veci maji a vystiduj zpev nebo tanec ale ..preste jen tak si vypadnout a myslet ze udelas diru do sveta je dost blahove …jsem za kopeckama a i v zahranici plati nemas skolu jses nikdo…tak neblbni…

před 3995 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

Tak co jsi chtela vlastne slyset ..?…Vyser se na vsechno zdrhni do USA ..tam uz na tebe cekaji s otevrenou naruci budes superstar…tyjo to jemazec …nechovej se jako rozmazlenej fracek mikdo ti nerika ze mas jen drzet hubu a krok a premyslej a bud realista …!!! ale nemej peci ono se s techto dob jalovych jednou vyroste ..:D

před 3995 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek