zzzzz

Zouváte se doma?

Všimla jsem si, že v poslední době se v českých seriálech a filmech herci doma nezouvají. Chodí v lodičkách, v teniskách, no skoro ve všem. Přijde mi to divné, režisér se snaží napodobit scénu a boty na nohou v ložnici mi ten dojem kazí. Dostal se už i k nám ten západní nešvar, lézt až do postele v botách? Jsem snad jedna z mála co se doma vyzouvá?

Nejlepší odpověď
iceT

Jistě,zouvám,neumím si představit,že doma pochoduju v loďkách nebo kozajdách celý den,a pak bych rovnou z venku hopsla do postele.Ačkoli v jednom díle Dva a půl chlapa by Ch.Sheen taky bos a celkem mě to překvapilo.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-to-delaji-ostatni-kdyz-si-doma-nezouvaji-boty

Další odpovědi
quentos

já teda jo, do místnosti s kobercem dokonce i z domácích pantoflí. Už tak se tady často luxuje, s botama bych luxoval snad denně…

Michal Kole

Mám bačkory. Co z ZZZZZZ ?

cipango

Já se tedy doma zouvám :D Často chodívám bosá, ale když je zima rozhodně použiju bačkůrky.