Zouvá se u vás návšteva při vstupu do bytu(domu) ?!

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Zouvání je česká výjimka, všude ve světě by se to považovalo za hrubou nezdvořilost.

Další odpovědi
anonym

Ne

Nedovolim to.
Ani si to nedovedu predstavit … v lete uz ke me automaticky kazdy chodi terasou a chodime sem a tam…
Vsude mam ale cisto .. , dlazbu nalestenou … musim jen po kazde navsteve vysat a vytrit , ale je to moje volba a delam to rada. -iv-

kropitko

Ne

Nemám návštěvy,,

Ponytail

Ano

Ano. Zcela dobrovolně a bez říkání. Ostatně, mám v obýváku světlounký koberec, to by po půl roce byl na vyhození.
Pantofle nabídnu, ale nenutím.

GM

Ano

Čistota našich ulic neodpovídá tomu, abych někoho pustila do bytu na světlé koberce v zablácených botách s psími hovínky na podrážkách. Nemám služku.

Deli

Ano

Hrají si u nás na podlaze děti, takže návštěvy přezouvám.

baghira

Ano

Ano i ne.
Za manželkou chodí pracovně klienti, ti chodí jen přes chodbu do pracovny a pochopitelně se nezouvají.
Kromě nich k nám chodí na návštěvu jen nejbližší příbuzní, a ti se zouvají sami od sebe.

myšpulín

Ano

dědapetr

Ne

anonym

Ano

DusanOrlik

Ano

misa-radilka

Ano