Avatar uživatele
anonym

Zoufalí rodiče prosí o radu.

Prosím pěkně jaké máme možnosti pomoci synovi který se vlastní iniciativou a důvěřivostí namočil do krádeže motorového vozidla. Sám se posléze šel udat a momentálně v tzv. vyšetřovací nebo zadržovací vazbě, nevím jak to přesně nazvat. Zatím to má na 480hodin když jsem žádal vyštřovatele o bližší informace, tak mi sdělil že syn je plnoletý a nemůže mi nic říct. To z čeho je syn obviněn mám jen z doslechu, je nějaká naděje s ním mluvit? Čeká mě transplantace srdce příští týden a jen jsem ho chtěl vidět a říci mu že pokud vše dobře semnou dopadne tak se i já jemu budu snažit dle možností pomoci. Mám nějaký nárok na to s ním mluvit klidně i v přítomnosti policie? Jsem zoufalý a je můj jedinný, a dle vyjádření lékařů vůči svému zdr. stavu mám naději 50 na 50%. Moc prosím poradí mi někdo jestli mohu legální cestou požádat o velmi krátkou návštěvu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? anonym, pusinka50, fablen, gepik, MacChill, bubak, Babe, Larissa, Vojtěch před 4464 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pusinka50

Pokud vím, má syn povolen 1 telefonický hovor. Zkuste poprosit znovu vyšetřovatele s vysvětlením vaší situace, aby synovi řekl, aby vám zavolal. Vy musíte být především v klidu, abyste operaci přežil, nervy a stresem ničemu nepomůžete, vašemu synovi teprv ne, jen si zhoršíte svůj zdravotní stav. Když jde o první krádež auta a syn nemá záznam v TR, pustí ho možná na podmínku a tím pádem by ho měli pustit po 48 hod z vazby. Tak mě napadá, máte právníka, mohl by požádat o propuštění na kauci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Zkusil bych písemně požádat se sdělením důvodu návštěvy.
Ale podle mne – jistě dítě neodhodit a nezatratit, ale ne za každou cenu mu zametat cestu a chodníček. Je už dospělý. Nicméně pokud sám se přihlásil, nemuselo by to být tak tragické. Jen to bude trvat, než vše proběhne soudem apod.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek