uncle Sam

Zoškliví ženy po porodu?

Když ženy prodělajá porod, tak zoškliví? Prý se jim udělají strie, celulitidy, ztratí barvu kůže i vlasů atd. Je to pravda?

Nejlepší odpověď
gecco

Naopak…
😉
Ženy těhotenstvím i porodem zkrásní, stanou se půvabnějšími…
___
Jiná věc je, co si o tom myslí ony…
😉

Další odpovědi
da ny

To je , ale zvláštní otázka ...... ;)
Kam chodíte na ty bludy? Kdo Vás to „straší“? :D
Strie (pokud se nadělají) nemá na svědomí porod, ale těhotenství…, při rychlém nárůstu váhy a to třeba i v dospívání.
O striích:
http://www.ma­minet.cz/zdra­vi/strie.html
http://www.ce­lostnimedicina­.cz/strie.htm
http://kosmetika-hubnuti.cz/dalsi-sluzby/mikrojeh­lickova-radiofrekvence-liftron
Celulitidu mohou mít i mladé dívky ( 13 atp.)

Drap

Může se stát cokoli. Ale drobná kosmetická vada přece nemůže ženu zošklivit. Ba naopak. Po porodu většina žen právě zkrásní

anonym

Podívej se doma na mámu a ty na sebe v zrcadle. Pozoruješ nějaký rozdíl?

anonym

Pokud jsi milující muž a otec dítěte, tak tě nerozhází, jak vypadá manželka po porodu.Mám tři děti s jednou manželkou a NIKDY mně po porodu nepřišlo, že by byla ošklivá.Ano, má i strie, ale buď chci mít doma manekýnku , manželku nebo matku dětí.A podle toho se na ni dívám.

Lamalam

Až na ty strije to není pravda. Ale rodila jsem jenom dvakrát, takže o tom moc nevím.

marci1

Ne, není. Mají v očích tu pravou mateřskou lásku. 🙂

grifelka

Je to absolutní blbost! :) Strie má pouze někdo. Záleží hlavně na typu kůže,ale pokud si hned od začátku žena břicho a prsa maže,může se jim úplně vyhnout. Celulitida? Je to možné,ale té se dá také zbavit. Neznám ženu,která by hned po porodu měla ideální postavu.

Luxx

to je ale povrchní otázka… brr