Zlatý

Zoner Photo Studio 11

Dobrý den dostala jsem jako dárek k předplatnému zoner photo studio 11 a chtěla bych se zeptat který z programů je lepší tento nebo ten Zoner Media děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

zoner photo studio 11
samozřejmně tento,je to daleko novější verze Zoner media

Další odpovědi:

Zlatý

ZPS 11 je daleko pokročilejší a modernější oproti dřívějším verzím softwaru Zoner. Určitě mohu doporučit jeho využití. Vyskytuje se v několika edicích a verzích, za nejšikovnější považuji verzi Professional, která vyhoví snad úplně každému, ať profesionálovi, tak i amatérům, jako jsme my, tedy aspoň většina z nás, běžných uživatelů.
Dnes je k mání už i třináctka, ale myslím, že pro běžné používání nepřináší nic tak převratného.
Výhodou je určitě to, že jde o program ryze český s opravdu kvalifikovanou, rychlou a tudíž i účinnou technickou oporou v případě výskytu jakýchkoli problémů, nejasností nebo dotazů.

Přeji DOBRÉ SVĚTLO!

Zlatý

Zoner 11. Dá se s ním dělat téměř vše, až na práci ve vrstvách, ale tak hluboce asi s fotkou nepracujete. Navíc přeci jenom se to dá trochu obejít v dočasné vrstvě.
Obsahuje i prohlížeč z kterého se jednoduchým způsobem přepínáte přímo do editoru a zpět a dají se pěkně organizovat alba + solidní publikace včetně webu.
Se Z 11 jsem pracoval do současnosti . Nyní jsem přeinstaloval na Z 13. Pomocí Zoneru se dají i velice přehledně a rychle stahovat fotky z foťáku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.