invalida

ZOH v HD rozlišení

Bude šířeno HD rozlišení v digitálním vysílání ČT4 nebo pouze na satelitu. A je možné že stelitní přijmače starší čtyř let nepodporují HD rozlišení?

Odpovědi
jkjk

Na satelitu v CSLinku a Skylinku, v pozemnim digitalnim vysilani v multiplexu 4 (tj. jen Praha, Brno, Ostrava), dale muze byt na nekterych kabelovkach (viz http://www.di­gizone.cz/clan­ky/olympiada-v-hd-zive-na-ct-2-zaznamy-na-ct-4/). Satelitni prijimac stary 4 roky na 99% HD rozliseni nepodporuje (ostatne ani netere v soucasnosti prodavane ho neumi).